Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Čtvrtý soutěžní ohňostroj

A je to tu poslední soutěžní ohňostroj je za námi. V pořadí čtvrtý se odehrál opět na Brněnské přehradě, kam se stejně jako na předešlý ohňostroj přišly díky hezkému počasí už s předstihem podívat davy lidí, aby si zabrali to nejlepší místo pro onu podívanou. I já jsem dorazil na přehradu s předstihem, abych si stihl vše přichystat a byl tak připraven fotit již při prvním zkušebním výstřelu. Čím více se blížila hodina spuštění celé šou plné ohňostrojů, tím více lidí se na přehradě scházelo a volného místa ubývalo. Již při zkušebním výstřelu se dala hladina napětí a očekávání téměř krájet. Každý z přítomného davu byl připravený na báječnou podívanou, která pro ně byla nachystána. Tentokrát bylo k vidění představení ztvárňující radostnou cestu vzhůru k obloze, což byl i samotný název ohňostroje. Text písně, samotný ohňostroj jsou spjaty k ústřednímu tématu nebes a vším s nimi spojeného. Tyto šou mají ohňostrojové efekty, které patří mezi nejúžasnější a světově nejpromyšlenější vůbec. Prezentují je Italští mistři, kteří dokážou na obloze i vodní hladině Brněnské přehrady vykouzlit opravdová mistrovská díla.

Toto byl již třetí ohňostroj, který jsem měl to štěstí fotit. Díky zapůjčení stativu z Půjčovny Fototechniky za které mnohokrát děkuji mohli nakonec vzniknout nádherné fotografie, které si můžete prohlédnout níže. V závěru jen dodám, že jsem si celou šou i její fotografování opravdu užil. Proto neváhejte, přidejte se k fanouškům těchto krás stejně jako já a společně uzřeme cestu.

Foceno pro Brněnskou Drbnu.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0