Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Aneta

Po delší době jsem se dostal k focení i následné psaní na fotoblog. Před objektiv se mi postavila slečna, se kterou už proběhlo pár focení. Tentokrát však nastala trošku změna, jelikož mě Anet požádala, zdali bychom nemohli fotit ve stylu glamour. Focení probíhalo u Anet v bytečku. Jejímu pokoji dominuje starobylé okno a výhled z něj jsem si zamiloval na první pohled. S jistotou jsem mohl říct, že okno při focení využijeme. I přesto, že glamour focení odhalí více, než klasické, i tak je kladen velký důraz na doplňky, spodní prádlo i různé halenky. Anet však měla vše připravené. Mně osobně nejvíce zaujal klobouk, který fotkám dodal nádech elegance. Bohužel se focení neobešlo bez malého zádrhelu, kterým bylo to, že jsem zapomněl doma blesk. Naštěstí situaci zachránilo přirozené světlo, které nám poskytovalo okno.  Ale dosti o focení, když tu máme fotografie, které mluví samy za sebe. Ke konci článku, jak už je zvykem, bych chtěl poděkovat krásné Anet za skvělou spolupráci i úžasnou atmosféru při focení.

0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.