Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Reference

Adéla Budinská

Moc příjemné focení. Při výběru fotek jsem byla naprosto bezradná, protože všechny vypadali neskutečně dobře. A výsledek? Naprosto skvělý. Toma všem určitě moc doporučuji. Během focení je uvolněná atmosféra a Tom vám poradí co dělat a nedělat, aby fotky vypadali dobře.

Tereza Samková

S Tomem se fotilo velmi dobře. Je velmi šikovný a umí dobře poradit. V jeho přítomnosti jsem se cítila příjemně a sama sebou :) Focení mě baví a naplňuje. Chci se s tím v budoucnu někde uplatnit a mít to třeba jen jako koníček. Focení není jen o tom stoupnout před foťák a cvak. Modelka se musí snažit. Většina fotky závisí právě na ní. Holky, které s ním fotí poprvé nemusejí mít vůbec strach a být nervózní , protože Tom je trpělivý a pozorný fotograf. Vřele doporučuji.

Jana Kozlová

S Tomem se znám už déle, ale nikdy mě nenapadlo, že mě jednou bude fotit. Bylo to mé první focení a byla jsem z toho dost nervózní. Po chvíli ze mě nervozita opadla a začala jsem si focení užívat. Tom mi vždycky řekl co mám dělat, jak si stoupnout atd. Výprava za světlem do kopce stála za to. O to horší byla cesta zpátky, protože jsme se ztratili. Nicméně to nemění nic na tom, že bych do focení s Tomem šla znovu. Už teď se těším, až spolu zase něco nafotíme.

Barbora Ouhelová

Tohle bylo mé první, a doufám, že ne poslední, focení s Tomem. Nebýt naší společné známé, nikdy bych se o něm nedozvěděla, což by byla věčná škoda. Focení s ním byla nová a příjemná zkušenost, díky které jsem se posunula zase o něco dál. Na Tomovi je vidět, že ho focení baví a naplňuje. Podle toho také vypadají finální fotky. Od začátku až do konce Tom přesně věděl, co dělá. Umí si modela postavit tak, aby to vypadalo skvěle. Tohle focení bych doporučila každému, kdo stále váhá, nebo zatím nenašel jeho skvělou tvorbu. Strašně jsem si to užila a doufám, že i Tom.

Bára Břenková

Toma určitě doporučuji, je to moc fajn kluk, takže se z jeho strany nedočkáte neseriozního jednání. Dokáže zrealizovat váš nápad a nebude vás nutit do ničeho, co nechcete. Radost z focení se pak projeví i na výsledných fotkách. Pozování s ním vždy beru jako odreagování a zábavu. Navíc na sobě pracuje a zlepšuje se vesmírnou rychlostí.

Aneta Krikelová

Tomášem jsem zažila dvě opravdu skvělé focení,.. Jde vidět že za foťákem se cítí jak "ryby ve vodě". A to pak jde poznat i na krásných fotkách, které vzniknou. Jestli budete mít někdy šanci s ním fotit, tak ji rozhodně nepromarněte.

Dája Němcová

Tomáš je šikovný, talentovaný, mladý fotograf, se kterým jsem zažila svá první 2 focení - jedno s kamarádkou a druhé s přítelem. Musím Toma pochválit za super domluvu a hlavně nesmím zapomenout chválit jeho cit pro kompozici, radost z focení a příjemný pokec. Tomáš je prostě úžasný, doporučuji a už teď se těším, až spolu budeme znovu fotit. Dája

Michaela Veselá

Tom byl můj první fotograf, se kterým jsem fotila. Byla jsem úplný začátečník a jsem ráda, že jsem fotila právě s ním. Tom je milý a sympatický kluk, je velice šikovný, plný nápadů, dokáže modelku navést a má trpělivost. Po celou dobu focení dává nahlédnout do vzniklých fotografii a konzultuje s modelkou, které z nich se povedly a podobně. Já osobně jsem s focením byla velice spokojená a můžu Toma jedině doporučit. Zdravím vás Míša.

Tereza Bačová

Velice šikovný fotograf u kterého jde vidět, že ho focení opravdu baví a věnuje mu všechen svůj volný čas. Focení s ním bylo velice příjemné.. přístup profesionála, ale nechyběl ani humor a tak to má být.. má se cítit příjemně jak fotograf tak model/ka.. já se tak cítila a focení s ním mě moc bavilo. A výsledek.. úžasné fotografie. Za mě vřele doporučuji spolupráci s tímto fotografem.

Nikky Nečasová

Je to šikovný fotograf, u kterého jde opravdu vidět ze ho foceni hodně baví . Mám od nej nádherné fotky moji malé holčičky, které se moc spolupracovat ze začátku nechtělo, ale dokázal její pozornost upoutat .. určitě jen co malá trochu ještě povyroste tak se domluvím na dalším foceni ... mužů jen doporučit

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.