Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Reference

Bára Břenková

Toma určitě doporučuji, je to moc fajn kluk, takže se z jeho strany nedočkáte neseriozního jednání. Dokáže zrealizovat váš nápad a nebude vás nutit do ničeho, co nechcete. Radost z focení se pak projeví i na výsledných fotkách. Pozování s ním vždy beru jako odreagování a zábavu. Navíc na sobě pracuje a zlepšuje se vesmírnou rychlostí.

Aneta Krikelová

Tomášem jsem zažila dvě opravdu skvělé focení,.. Jde vidět že za foťákem se cítí jak "ryby ve vodě". A to pak jde poznat i na krásných fotkách, které vzniknou. Jestli budete mít někdy šanci s ním fotit, tak ji rozhodně nepromarněte.

Dája Němcová

Tomáš je šikovný, talentovaný, mladý fotograf, se kterým jsem zažila svá první 2 focení - jedno s kamarádkou a druhé s přítelem. Musím Toma pochválit za super domluvu a hlavně nesmím zapomenout chválit jeho cit pro kompozici, radost z focení a příjemný pokec. Tomáš je prostě úžasný, doporučuji a už teď se těším, až spolu budeme znovu fotit. Dája

Michaela Veselá

Tom byl můj první fotograf, se kterým jsem fotila. Byla jsem úplný začátečník a jsem ráda, že jsem fotila právě s ním. Tom je milý a sympatický kluk, je velice šikovný, plný nápadů, dokáže modelku navést a má trpělivost. Po celou dobu focení dává nahlédnout do vzniklých fotografii a konzultuje s modelkou, které z nich se povedly a podobně. Já osobně jsem s focením byla velice spokojená a můžu Toma jedině doporučit. Zdravím vás Míša.

Tereza Bačová

Velice šikovný fotograf u kterého jde vidět, že ho focení opravdu baví a věnuje mu všechen svůj volný čas. Focení s ním bylo velice příjemné.. přístup profesionála, ale nechyběl ani humor a tak to má být.. má se cítit příjemně jak fotograf tak model/ka.. já se tak cítila a focení s ním mě moc bavilo. A výsledek.. úžasné fotografie. Za mě vřele doporučuji spolupráci s tímto fotografem.