Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Barbora

Znáte ten pocit, když máte strašné nutkání fotit, ale nikdo se vám první dva dny na nabídku nehlásí a vy jste zklamaní, že nejspíš nic nenafotíte? Pak vždy totiž příjde záchrana v podobě kolegů, kteří vám někoho doporučí. Ale vy stejně nevíte, jestli má čas. Jestli by s vámi chtěla fotit nebo ne. Pak nastane ten moment, který vás uvede do děje. Posune vás dál. Dá vám naději, že by focení mohlo vyjít. Vy sami nevěříte, že po těch letech opravdu budete držet foťák v ruce. Bojíte se, aby jste modelku nezklamali. Strach se vás drží do posledních chvil a né se vás pustit. Co s ním? Nic s ním dělat nejde? Ano jde se mu poddat nebo ho překonat a ukázat, že nepatříte do starého železa. Co jsem si vybral, už určitě všichni víte. Ne, ještě stále nepatřím do starého železa. Právě naopak. Chytám druhý dech. Než se utopím, pomůžete mi nebo mě v tom necháte? To je na vás. Ale pojďme se podívat, jak to celé vlastně dopadlo. Na co jsem po těch letech zapomněl a nezapomněl. Jestli umím stále fotit.

1
1
2
0
1
2
1
2
1
1
2
1

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.