Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Claudia

Každému z nás se občas stane, že modelka pár hodin před focením zruší focení. Vy nemáte jinou možnost, než si během pár hodin najít náhradnici, nebo nechat krásné počasí a zůstat doma. V tu chvíli jsem byl zklamaný a nevěřil jsem, že by někdo mohl mít čas. Ale záchrana přišla úplnou náhodou sama. Vzpomněl jsem si na kamarádku, které jsem nemohl nenapsat. Stala se mojí záchranou, ale také mi pomohla vytvořit sérii fotografií, kterou s vámi sdílím. Focení probíhalo v centru Brna, kde bylo velmi těžké najít ulici, dle mých představ. Je po prázdnínách a celé město rozkopané. V tu chvíli jsem si řekl, že nic není nemožné a našli jsme skvělé místo na focení. Dost mluvení o tom, jaké to bylo. Pojďme se společně podívat na výslednou sérii.

0
1
0
1
0
0
0
0
1
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.