Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Jana

V dnešním fotoblogu se podíváme až na Mušovská jezera, kde nebylo lehké najít místo na focení, které by se mi líbilo. Když jsme jej nalezli, chvílemi se nám schovávalo slunce. Někdy si říkám, že mi to počasí dělá schválně. Foukal jemný vítr, já v jedné ruce odrazku, v druhé fotoaparát. Ale i přes to jsme se nevzdávali a bojovali s počasím za krásné fotografie, které vidíte dnes na mém fotoblogu. Po krátkém focení u vody, kde nám neustále jezdili cyklisti, jsme se přesunuli dál. Hledali jsme výhled, na kterém jsme nakonec nefotili, protože mě nejvíce zaujalo světlo pronikající mezi listy stromů. Nejtěžší úkol byl před námi: najít to správné místo, které by bylo aspoň trochu podle mých představ. A jak to občas bývá, našli jsme ho. Bylo schované na kopci. A jak dopadly výsledné fotografie? To už musíte posoudit sami. Mluvit vám do toho nemůžu, i když bych chtěl.

0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.