Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Peťa

Po dlouhé době konečně zamíříme na mé oblíbené místo, které mě neustále baví a překvapuje v přístupu k fotografům. Ti, co mě sledují již delší dobu dobře uhodli, že se opět vrátíme do hotelu Sýpka v Blansku. Zde jsem již nafotil jednu sérii fotografií před lety a od té doby jsem si to místo zamiloval. Nejen pro přístup, ale také kvůli skvělým prostorám a úžasnému přirozenému světlu. Ale pojďme si popovídat trochu o Peti, která byla úžasná, šikovná a dokázala vytvořit uvolněnou a příjemnou atmosféru. Velice mě překvapila, že na naše focení jela přes 100 km a to nemluvím o její přípravě. Peťa byla opravdu skvěle vybavená na focení. Vezla s sebou v autě obrovský kufr všeho možného oblečení, od spousty spodního prádla po svetry. Za celou dobu co fotím jsem nikdy nezažil tak skvělou přípravu modelky. Nebudu vás déle napínat, pojďme se společně podívat na krásné fotografie, které díky naší spolupráci vznikly. 

2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.