Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Tereza

Občas se zadaří, že nejde vše podle plánu. Ne, že by focení nevyšlo, ale právě naopak mě opravdu velice bavilo. A vůbec nemůžu říct, že bych byl zklamaný z výsledných fotografií. Právě naopak, jsem z nich nadšený. Jen jsem měl pocit, že se něco stane. A ono se vážně stalo. Ale ne mně. Terce se před focením povedlo utopit mobil. A každý z nás si určitě dokáže představit, jaké je být bez mobilního telefonu , když máte domluvené focení, či jakýkoli jiný sraz. Byl jsem trochu netrpělivý, když jsem čekal a stále ji neviděl přicházet. Ale ve chvíli, kdy Terka dorazila, všechny ty špatné myšlenky opadly. Uviděl jsem krásnou, mladou a nadanou modelku, která se opravdu nebojí ničeho. Také se těšíte na fotografie? Vy je už ale vidíte, když píšu tenhle fotoblog. Ja jen vím, že jsem si focení náramně užil. A přál bych si více takových modelek. Více nám už řeknou jen samotné fotografie.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.