Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Ivet

Podzim v plném proudu a mě čím dál víc láká fotit podzimní portréty a jiné podzimní fotografie. Tentokrát jsme s Ivet zamířili trochu mimo městské prostředí, do přírody. Vyrazili jsme na brněnskou přehradu, kde nás hned při příchodu vítalo hejno kačen a opravdu krásné světlo, které prosvítalo mezi stromy. Hned jsem si je zamiloval. Někdy hledáte místo na focení hodiny a hodiny a někdy k vám přijde samo. Tentokrát se mi místo úplnou náhodou odkrylo samo. Jsou to jedny z posledních fotek v serii u vrby. Slunko jemně prosvítalo, kolem plno listí a já jsem nemohl odolat a krásného prostředí nevyužít. Zároveň mě lákalo zkusit další portrét v brněnských garážích, který mě tentokrát velice překvapil. Ale dost tlachání a vychvalování mých fotografií. Sami posuďte, jestli se mi série povedla.

1
1
0
0
0
1
1
0
0
0
1

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.