Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Jana

Občas se ke mně dostane otázka, kde beru tak krásné slečny na focení. Abych vám pravdu řekl, je to vždy náhoda, která spájí lidi dohromady. Nebo samotný algoritmus Facebooku mi je háže před oči, protože ví koho právě hledám? Těžko říct. Ale co určitě vím, focení s Jančou bylo opravdu úžasné. Bál jsem se, že nedokážu naplnit mé představy a zároveň, aby byla slečna spokojená. Tentokrát se nám to pravé místo na focení samo neobjevilo. Většinou chvíli chodíme a hledáme místo, které by se nám líbilo. Nebýt Janči, tak bychom si těch krásných nažloutlých listů ani nevšimli, chodili kolem nich nebo je jen minuli a šli dál. I když naše cesta nebyla krátká, dá se říct, že to byl spíš fotovýlet než focení. Fotografie ale mluví celý příběh samy. Nemyslíte?

0
0
0
0
1
1
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.