Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Markét

V dnešním díle fotoblogu se podívám na trochu netradiční podzimní focení, které začalo nevinně a také nevinně skončilo v brněnských garážích. Kde kupodivu bylo teplo, ale zároveň jsme se vyhnuli nepřízni počasí. Takové fotky dostaly úplně jiný směr, jinou atmosféru. Sice jsme v první chvíli trochu bojovali ze světlem, než jsme našli to správné místo. Všichni, co fotí, mi jistě dají za pravdu, že najít to pravé přirozené světlo není vždy lehký úkol. Ale když člověk využije správného světla, tak to vnese to do fotografií úplně jinou atmosféru. Ale o samotném světle si povíme v samostatném článku. Teď je mým cílem vám ukázat další sérii fotografii, která vznikla ve spolupráci s další šikovnou modelkou. Ale zároveň odvážnou, uvolněnou modelkou. 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.