Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Monika

Určitě každý z vás zná ten pocit, když po celém internetu sledujete úžasné noční portréty a vám stále vrtá hlavou, jak že je mám správně vyfotit, aby vypadaly tak jak si představuji. Spousta lidí to dosvěcuje blesky, světly ale ty vám nesedí nebo je jen nevlastníte. Ale stále máte nutkaní noční portrét zkusit. Hledáte dál a dál, až se úplnou náhodou zjeví myšlenka, jak to udělat bez blesku, odrazek, světel. Vezmete fotoaparát, první modelku, která vám napíše a vyrážíte fotit. Přesně tak jsem to měl já při tomhle focení. Dlouho jsem se snažil vypilovat focení v noci, nevěděl jsem jak na něj. Až člověk nakonec zjistí, že na tom nic není a celou dobu ví, jak to vyfotit, jen je to trochu jiné oproti dennímu světlu. Pojďte se mnou posoudit, jak se fotografie povedly a podělte se s ostatními o náš příběh.

0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.