Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Sára

Popravdě mě napadá spousta začátku pro dnešní příběh. Jen nevím, který je ten správný. Před objektiv se mi postavila mladá studentka fotografie, která fotí převážně na stará ale přesto dokonalá skla. Jediná v celé fotografické třídě fotící na sony. Ale ve skutečnosti nezaleží jakou značku kdo používá, ale jak svůj foťák zná… ale dost povídaní o Sáře. Pojďme se společně podívat, jak vlastně celé focení probíhalo. Už v první moment, když jsem Sáru uviděl, mi v hlavně šrotovalo kam že to vlastně půjdeme fotit? Za chvíli bude tma, nikam daleko se nedá zajet. Až mě napadla úžasná myšlenka podívat se do opuštěných skleníku. Na místo focení jsme dorazili tak tak v pravý čas abychom stihli něco nafotit. Slunko nám doslova mizelo před očima. Zlatá hodina byla pryč a já se stále nevzdával a hledal to pravé místo pro focení, které se nám nakonec podařilo najít. Také se vám strašně libí atmosféra opuštěných prostor? Pojďme se spolu na výsledné fotografie podívat a podělit se o své pocity s ostatními.
1
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.