Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Julinka

V dnešním fotoblogu opět zamíříme na jedno z mých oblíbených míst. Ti, co mě sledují pravidelně už jistě tuší, které místo mám na mysli. Ano, hádáte správně, do opuštěných skleníků, které prostě mají své kouzlo. Těším se až nasněží a jejich atmosféra se úplně změní. Zima je sice mezi námi, ale sníh stále nikde. Fotky tak mají stále atmosféru podzimu. Svěží barvy a krásy paprsku slunce, které proniká stropem a zároveň nás zahřívá v zimním období. Tuhle krásnou a nezapomenutelnou atmosféru se vám snažím předat i v mých fotografiích. Také cítíte tu zimu ale zároveň i teplo, které vychází z fotografií? Já ano a nemůžu se ho nabažit. Fotografie mě strašně baví, a proto vás prosím, nenechte si je jen pro sebe. Podělte se o ně jako se dělím já s vámi. Ukažme, že blátivá zima umí být také krásná.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.