Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Vánoční Portrét

Poslední série fotografií již putuje na internet, já sedím doma a pozoruji naše společné úspěchy, kterých jsme dosáhli. Pozoruji ty krásné fotografie, které by bez vaší podpory a trpělivosti nevznikly. Zároveň se těším do dalšího roku na nové spolupráce, které nás čekají. Ale dost o tom co bude. Určitě vás zajímá jaké bylo focení a jak jsem fotografie vyfotil. Na první otázku je odpověď jednoduchá. Focení bylo úžasné, i když to zprvu vypadalo že vlastně žádné ani nebude. Déšť byl nemilosrdný a naháněl mě celý den. Nedal mi spát až do chvíle setkání. Když jsem dorazil na sraz, jako by mé přání bylo vyslyšeno. Přestalo pršet a já přesně věděl, kde vzniknou ty pravé fotky po dešti, a kde konečně pořádně otestuji nový objektiv. Ano, vydali jsme se na Moravské náměstí. Jak samotné focení dopadlo, posudťe sami. A podělte se se svými přáteli jako to dělám já s vámi. 

Také bych Vám chtěl poděkovat za podporu v roce 2018. A zároveň Vám popřát hodně úspěchů a zdraví v novém roce.  

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.