Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Vánoční světýlka

Dnes zamíříme opět na vánoční focení v centru Brna. A opět z jinou, ale velmi šikovnou, modelkou. Popravdě nevím, kde mám začít. Focení ze začátku nevypadalo tak nadějně, jak skončilo. První chvíle jsme nevěděli ani co budeme přesně fotit, a ani kde budeme fotit. Vánoční světýlka jsem zapomněl doma. V tu chvíli mě Janča zachránila a koupila vánoční světýlka, která jsme následně použili na focení. Fotky dostaly tu správnou atmosféru a zároveň nás oba focení začalo bavit. Při procházení kolem knihkupectví Knihy Dobrovský nás napadla otázka. Co takhle zkusit vyfotit nějaké fotografie vevnitř? Po mé minulé zkušenosti, kdy nás nevyhodili, to byla jasná volba pro vyzkoušení. Vydali jsme se do prvního patra, kde je možnost se na chvíli posadit a přečíst si pár stránek knížky. Po té naše kroky vedly na Zelný trh, kde naše focení šlo do finále a k zasloužené odměně v podobě vánočního drinku, který byl opravdu užasný.

0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.