Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Katte

První letošní cesta do Prahy byla velice úspěšná. Čekaly mě dvě focení, na které jsem se již od prvních zpráv velmi těšil. Pro mě to byla velká změna prostředí a po dlouhé době zkušenější modelka. I když ráno to vypadalo, že mi počasí přát nebude… Byla nehorázná zima. Již v Brně před odjezdem jsem měl problém vytáhnout ruce z rukávu, ale při příjezdu do Prahy se mé obavy nenaplnily. Sice byla v Praze také zima, ale zároveň svítilo slunce, které nás hřálo a vytvářelo velmi příjemnou atmosféru na fotkách. Bylo dost těžké fotit na velmi ostrém světle, takže nám nezbývalo nic jiného než hledat stín. Ten se nám podařilo ihned najít v podobě lodi, která byla uzavřená. Ale nás to neodradilo. Fotograf i modelka udělají pro fotku vše. Naše úsilí se nasledně vyplatilo. Fotky se pomalu začínají rýsovat. Samotné focení mě čím dál více baví. Dost již vyprávění. Pojďme se podívat na samotnou sérii doplněnou o rychlomomentku z McDonaldu.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.