Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Kateřina

Dnešní focení se opět nekonalo v Brně. Opět jsem vyrazil na krátký, ale velmi úspěšný výlet. Ne, tentokrát jsem se znovu nevydal do Prahy. Vydal jsem se ale stejným směrem, možná trochu vedle a kratší vzdálenost. Ti, kteří sledují můj Instagram už jistě ví, kam jsem se to vlastně vydal. Ti, kteří mě nesledují, neváhejte a dejte folow na mém Instagramu. Ale teď si odpovíme na otázku, kam jsem to vlastně jel. Do překrásné Třebíče, kde na mě čekalo velice milé překvapení v podobě krásné, velmi prosvětlené cukrárny. Zde jsme nafotili první sérii fotografií, popíjeli kávu a zároveň prolomili první ledy, které provází každé focení. Kateřina se krásně uvolnila a také se skvěle připravila na focení. Díky tomu mohly vzniknout jemné, přirozené a krásné fotografie. Za týden nás čeká druhá část fotografií, které vznikaly v krásném prostředí Třebíče. Pojďme se zatím společně podívat na první část.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.