Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Mallghareth If

Druhé focení, které mě v Praze čekalo, bylo s modelkou z momag.cz. Své porftolio má plné polonahých fotek a mě napadlo ji napsat a zkusit udělat v jejím portfoliu změnu. Proč s ní třeba nenafotit sérii v mém stylu při západu slunce? Nebojte, nevyslékal jsem ji. Právě naopak mě více začínají bavit fotky, které více prozradí o osobě, kterou fotím. Fotky, které nám poví jejich příběh, zavedou nás do jejich životů. Právě o takovou sérii jsem se pokusil s krásnou Mallghareth. Pro tuhle sérii jsme zvolili krásné a velmi romantické prostředí letňanského parku, kde je opravdu úžasný výhled na celou Prahu. Ten jsem tentokrát do svých fotek nezapojil, protože mě velmi zaujaly sluneční paprsky pronikající mezi stromy, které vytváří na fotografii opravdu dechberoucí pohled. Pojďme se na samotné fotografie společně podívat a posoudit jaké opravdu jsou. Zároveň chci poukázat na to, že i obyčejné fotky mohou být něčím výjimečné.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.