Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Natálie

Dnes zamíříme do krásných skleníků, ze kterých se stává můj zimní ateliér. Sice tam není takové teplo jako v klasickém ateliéru, ale prostory jsou opravdu úžasné. Každou změnou počasí fotky dostávají jinou atmosféru. Modelkám se prostředí strašně líbí, což je opravdu skvělé. Jsem velmi rád, že se i vám skleníkové fotky líbí. Těší mě to, a tak mě napadá myšlenka, že bychom společně z těchto sérií mohli vytvořit výstavu. Ale dosti povídaní okolo, pojďme se podívat na samotné focení. Natálie je úžasná tanečnice a zároveň šikovná modelka. Focení pro mě bylo velkou výzvou a konečně se mi povedlo chytit to správné počasí, na které jsem již delší dobu čekal. Ano, hádáte správně, konečně po xx foceních ve sklenících mi začalo svítít slunce. Kompletně to změnilo atmosféru skleníkových fotek. Proto tuhle sérii mám velmi rád. I když nám byla nehorázná zima, z fotek jde krásné teplo a velmi příjemná atmosféra. Více vás dnes už napínat nebudu. Pojďme se společně podívat na celý set a případně se o něj podělit i s přáteli.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.