Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Malá Natálka

Měl jsem naplánovanou cestu do Prahy za Mishell, tak mě napadlo, proč ten čas pořádně nevyužít a nenapsat Natálce, s kterou jsem se již nějakou dobu domlouval na focení, jestli bychom tedy konečně nějaké focení nepodnikli. Naštěstí nám oběma přálo štěstí a měli jsme oba dva čas. Dokonce již od rána, což byla pro mě tak trochu vražda – vstávat brzo ráno, abych dojel do Prahy včas. Naštěstí můj bratr ten den taky razil mimo Brno, a tak mě brzo ráno hodil do Brna. Nemusel jsem tedy čekat hodinu v Brně na přestup, což by mě zas tak nevadilo, mohl bych si napsat blog, ale zase proč se nesvést, když máte tu možnost. Při cestě vlakem mi Natálka píše s obavou, že nám pořádně nevychází počasí, což nás od focení neodradilo, ba naopak. Byl jsem rád, že světlo bylo krásně jemné, ne že bych neměl slunce rád, ale na fotkách dokáže udělat pěknou neplechu. Focení samotné bylo velmi uvolněné a zábavné již od první chvíle. Natálka byla opravdu skvěle připravená jak co se týče oblečení, tak měla spousty skvělých nápadu na pózy. Také si zamilovala místo focení, které již můžete najít na mém patreonu. Velmi mi pomohla se více soustředit na samotnou kompozici, ne jen na pózy. Také jsem díky ní mohl více vnímat světlo, které pronikalo jejími vlasy. Aby toho nebylo málo také jsme si pro vás s Natálkou připravily pár backstage videí u kterých mě opravdu vytřela zrak svými nápady a ladnými pohyby. V tu chvíli mi vyskočila myšlenka, proč jsem backstage videa nezačal točit již dřív? Proč jsem hledal důvody proč to nejde? Místo toho jsem se měl soustředit na možnosti, jak by to mohlo jít. Tohle myšlení mi velice pomáhá již při samotném focení. Nebo také plánovaní focení. Nebojte se cestovat za modelkami. 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.