Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Nikola Chovostková

Jedno krásné zimomřivé odpoledne jsme se vydali na jedno z brněnských profláklých míst, kde byl kupodivu stále sníh. Tento rok se mi ho moc nedařilo zapojit do svých fotografií. Určitě každý zná, že je venku pěkné počasí a vy musíte být v práci. Nebo venku sněží a vy můžete padající vločky sledovat pouze z okna v práci. V den, kdy máte volno vše roztaje a stane se z toho břečka. To mi vždy pokazí náladu i chuť jít ven fotit. Jenže tentokrát to bylo jiné. Dva dny nezasněžilo, nezapršelo a já se obával, jestli vůbec někde nějaký sníh najdeme, jestli nám bude svítit slunce a jestli jsem vybral správné místo na focení. Mé obavy se naštěstí nenaplnily, i když nebylo jednoduché skloubit místo se světlem. Slunko bylo moc ostré a stín byl v nedohlednu. V tu chvíli jsem si vzpomněl na krásnou alej stromů kousek od nás, a také na místo, kde stromy brání průniku slunečních paprsků. A je to tu. Fotografie začínají vznikat, samotné focení mě (a snad i modelku) začíná více bavit. Ale dosti povidaní o samotném focení. Určitě se těšíte na samotné fotky.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.