Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Šálek kávy

Dnes zajdeme s krásnou a velmi sympatickou slečnou na šálek kávy. Zapíšeme si její nejdůležitější datum, které ji v tomto roce čeká, a tím jsou narozeniny… Všichni stárneme, ale v této době se neohlížíme, jak nám čas mizí pod nohama. Proto jsme se rozhodli jednou z tohoto koloběhu vypadnout a udělat netypickou sérii fotografií. Ta nám ukáže, že se můžete v tak uspěchané době zastavit, sednout si a například si zapsat cíle a události, které vás čekají. Nebo jen tak zrelaxovat u šálku kávy s přáteli. Nezapomněli jsme ani na své instagramové kamarády a fanoušky, kterým jsme poslali pár selfie. Pojďte si se mnou vychutnat v uspěchané době chvíli odpočinku. Uvařte si čaj nebo kávu, sedněte si k fotkám a vychutnejete si jejich atmosféru.

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.