Obsah stránky je chraněný autorským právem. V případě zájmu o fotografie, článek neváhejte kontaktovat admina stránek. Email: tomas.zerhau@zerho-galerie.cz
logo

Spolupracuji

FOTORI PŮJČOVNA FOTO A VIDEOTECHNIKY

Nabízíme zapůjčení široké škály techniky a příslušenství.  Naší specializací je  především pronájem objektivů s bajonetem NIKON a CANON. Vyzkoušet si můžete jak světelná pevná skla v rozsahu ohnisek od 8 do 400 mm, tak nejrůznější profesionální i amatérské zoomy až do ohnisek 600mm.

Momag

Podpora českých alt modelek a talentovaných fotografů. Online verze a exkluzivní tištěná verze magazínu MOMAG dostupný na eshopu www.altmagazin.cz nebo v salonu HELL.CZ

Michael Baláž

Jak jste si už asi všimli, tak mé jméno je Michael Baláž a jsem z Brna. Focení se věnuji od dětství, kdy jsem začal fotit naše dovolené u moře na analogový fotoaparát Kodak. Od mobilní fotografie jsem se posunul k digitálním zrcadlovkám, které jsem si zamiloval a snažím se fotit vše co jde, protože mě baví posouvat se dál a rád tvořím unikátní fotografie. 

Dastax

Jsme česká firma z města Jindřichův Hradec, která nabízí tisk fotografií, fotoobrazů, služby grafického studia a následnou výrobu. V poslední době rozšiřujeme naše portfolio, vytváříme grafické návrhy a tiskneme i pro větší společnosti (kalendáře, bannery, plakátya další).

Zerho Galerie

Fotografie je pro amatéra rekreace, pro profesionála je to práce a také těžká práce, bez ohledu na to, jak by mohla být příjemná.